Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında Pro-Net Bilgisayar Yazılım ve Donanım Hizmetleri adı altında kurulmuş, 2008 yılında kurumsal kimliğini yenileyerek adını “Eriza Bilişim Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şt.” olarak değiştirmiştir.

Firmamız, şirket ve kurumlara bilişim teknolojileri alanında danışmanlık ve destek vermektedir. Sektörümüzde, alt yapı koordinasyonları, proje geliştirme ve iş takibi, kurumsal ve bireysel ürün tedarikleri, yerinde teknik servis hizmetleri, kurumsal web çözümleri, profesyonel ve amatör kablosuz ağlar, ticari yazılım tedarik ve eğitimleri konuları başlıca hizmet alanlarımız olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Bilişim sektörünün büyük üretici ve tedarikçileri ile kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları ile ekonomik anlamda daralan piyasanın sorunlarına çözümler üreterek müşterilerine destek olmakta, geniş bir ürün yelpazesi ile her tür isteğe cevap verebilme potansiyelini elinde tutmaktadır.

Eriza Bilişim, sektörel yenilikleri yakından takip ederek, gelişmeleri analiz ederek müşterilerinin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretmeyi prensip edinmiştir.

Aklınıza takılanlar mı var? Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.