Kurumsal Ürün Satışı ve Teslimatı

Eriza Bilişim Sistemleri, hizmet yelpazesi içerisinde şüphesiz “Kurumsal Hizmetler” büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle, başta destek vermekte olduğumuz firmalar olmak üzere pek çok kuruma kurumsal ürün desteğide vermekteyiz.
Bu hizmeti en hızlı ve etkin biçimde verebilmek için Türkiye’ nin en büyük tedarikçi firmaları ile uzun yıllardır iş ortaklığı yapmaktayız.

İhtiyacınız olan kurumsal bilişim ürünlerini piyasa koşullarında çok kısa sürede tedarik ederik ederek adresinize teslim ediyoruz. Talep etmeniz halinde ürünlerin kurulumlarını da teslimat sonrasında hemen yapmaktayız.

Ayrıca; satış ekibimiz talepleriniz doğrultusunda işletmenizin gereksinim duyduğu kurumsal ürünlerin belirlenmesi için yerinde keşif yapmakta ve sonuçlarını teklif halinde işletmenize sunmaktadır.

Orta ve yüksek ölçekli alımlarda ihtiyaçlarınız projelendirilir. Proje bazında özel oranlarla fiyatlandırılır ve teklif olarak işletmenize sunulur.

Sizde kurumsal bilişim ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçerek firmanız için en doğru ürünü en kısa sürede ve uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Aklınıza takılanlar mı var? Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.