Sunucu Yönetimi (Management)

Eriza Bilişim Sistemleri, konusunda uzman personeli tarafından profesyonel management (sunucu yönetim) hizmetleri kapsamında proje ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunucularınız için kurulum, yönetim, bakım ve teknik destek hizmeti sağlamaktadır.

Aylık bakım anlaşması kapsamında yada acil ihtiyaçlarınıza yönelik farklı SLA (Service Level Agreement) seviyelerinde bünyesinde yetkin bilişim personeli olmayan veya personeli olmasına rağmen destek alma gereksinimi duyan firmalar için sunucu donanım ,işletim sistemi (Linux,Windows) ,uygulama (Web Server,Veritabanı,Mail Server vb) kurulumu ve yönetimi, veri yedekleme,sunucu uygulama güvenlik,bakım ve performans yönetimi ,arıza ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

Sunucu yönetimleri ile sunucuzun günlük iş kapasitesi, çalışma esnasında yaşanan sorunlar ve bunların çözümlenmesi, kullanıcıların ilgili verilere sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri, mevcut verilerin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamak gibi pek çok kontroller periyodik olarak gerçekleştirilir ve talep edilmesi durumunda bu veriler raporlanarak işletmenizin yönetim birimlerine teslim edilir.

Mevcut iş akışınızın duraksamadan nominal seviyede devam edebilmesi için, oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilebilmesi yada oluşan problemin en kısa sürede çözümlenmesi gerekir. Bu koşulların sağlanabilmesi içinde mutlaka Sunucu Yönetimi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Eriza Bilişim Sistemleri, Sunucu Yönetimi konusundaki deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Aklınıza takılanlar mı var? Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.