Ticari Program Destek Hizmetlerimiz

Eriza Bilişim, kullanmakta olduğunuz ticari yazılımlarınıza marka bağımsız olarak profesyonel destek vermekte ve olası problemlere hızlı çözümler üretmektedir.

Ticari ve muhasebe sisteminiz dilediğiniz Ticari Yazılımlar ile mevzuata uygun olarak yapılandırılmaktadır. Değişen mevzuatlar kullancılar bilgilendirilerek ek kısa sürede sisteminize yansıtılmaktadır.

Ticari Yazılımın Kurulması
Tercih ettiğiniz ticari yazılım ne olursa olsun, sisteminize gerekli kurulumları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Veritabanı Kurulum ve Optimizasyonu
İşletim sistemi yapısına göre belirlenmiş olan veri tabanının kurulması ve uygulama yazılımının çalışabileceği ortamın oluşturulması hizmetidir.

Veritabanı Yedekleme Sistemi
Yaşayan bilgi sistemleri için hayati önem taşıyan veri güvenliğini sağlamak için, firma veritabanı yapısına uygun yedekleme sistemi uzmanlarımız tarafından sağlanır.

Programı ve Veritabanını Güncelleme
Mevcut program güncellemesi, veritabanını güncelleyerek yeni sürümlere geçiş yapılabilmesi ve yeni sürüme veri aktarım hizmeti uzmanlarımız tarafından verilir.

Yıl Sonu Devir İşlemleri
Her yıl sonunda tüm muhasebe ve ve diğer ticari verileriniz sonraki yıla devir edilerek ticari yazılımınız yeni yıla hazır hale getirilir.

Eriza Bilişim Sistemleri, lisanslı olmayan hiçbir işletim sistemi ve yazılımın kurulumu yapmamakta ve gerekli teknik desteği vermemektedir…

Aklınıza takılanlar mı var? Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.