Web Tasarım ve Programlama

Sanal uygulamalar için yapmış olduğunuz harcamaların bir gider değil yatırım olduğunu düşünerek, alacağınız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde kurulmuş bir web sitesi müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanmak için yapacağınız tek şey sadece bizleri aramak.

Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak birlikte analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz.

Kendiniz ya da Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz ürün vitrini, promosyon -kampanya haberleri, iş akış programları, müşteri ilişkileri, finansal işlemler, insan kaynakları gibi kritik önem taşıyan departmanlarınızı dijital ortama taşıyarak, iş akışınızı hızlandıran çözümler üretiyoruz.

Bireysel Web Tasarımı

Bireylerin yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen, statik ve dinamik olarak tasarlanabilen küçük çaplı ve etkileyici web tasarım çözümleridir. Sayfa sayısı bireyin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Dinamik Olarak tasarlandığında sayfa sayısında herhangi bir sınırlama olmaz.

Broşür Web Tasarımı

Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı ve akılda kalıcı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür. 1-3 sayfadan oluşmaktadır.

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen, ürün veya hizmetlerin sergilendiği ve kurum hakkında detaylı bilgiler içeren, web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Dinamik Olarak tasarlandığında sayfa sayısında herhangi bir sınırlama olmaz.

Portal Web Tasarımı

Yoğun içeriğe sahip, kurum, sosyal topluluk veya çeşitli interaktif servisler sunan web siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. Dinamik yapıda olduğu için sayfa sayısı sınırlaması yoktur.

E-Ticaret Web Yazılımı – Fırsat Sitesi Web Yazılımı

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, yüksek derecede güvenliğe sahip, ürün satışlarının gerçekleştirildiği aynı zamanda firma hakkında bilgiler içeren alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.

Aklınıza takılanlar mı var? Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.